Zeerobben doet mee aan Rabo Clubsupport!

Terug van weggeweest: in het verleden hebben we al een paar keer succesvol meegedaan aan de jaarlijkse actie “Clubsupport” van de Rabo Bank. We vinden dat de tijd gekomen is om weer eens op herhaling te gaan. We hebben ons aangemeld voor de actie 2025 die vandaag van start is gegaan, waarbij Raboklanten tot en met 23 september op Zeerobben kunnen stemmen.

Hoe het werkt?
Alle info is weergegeven op bijgaande poster, maar in het kort:

  • Alleen houders van een rekening bij de Rabo Bank kunnen stemmen
  • Stemmen doe je via de Rabo App; heb je die niet, download deze dan en meld je gratis aan
  • In de App ga ja naar Instellingen > Lidmaatschap > Rabo Clubsupport Stemcampagne
  • Je mag 3 stemmen uitbrengen. Zou mooi zijn als je in ieder geval ook op Zeerobben stemt

Deelname is uiteraard geheel gratis, je hoeft alleen maar even de kleine moeite te nemen om naar de App te gaan en je stem uit te brengen. Hoe meer stemmen, hoe meer steun Zeerobben krijgt van de Rabo Bank. Gewoon even doen dus en stimuleer familie en vrienden dan om jouw goede voorbeeld te volgen.

Wat gaan we met het geld doen?
We gebruiken de opbrengst van deze sympathieke actie ter dekking van de kosten die we hebben gemaakt bij de realisatie van onze nieuwe ballencontainers, vooral bij het vullen van de ballenvoorraad. Alle teams hebben nu hun eigen ballenvoorraad, dankzij de aanschaf van meer dan 100(!) ballen. Een grote, maar noodzakelijke uitgave, waarbij we jullie stem in de Rabo supportactie goed kunnen gebruiken.

Rekeninghouders bij de Rabo Bank: alvast hartelijk dank voor de te nemen moeite!

Het bestuur