Thomas Dijkstra gaat Zeerobben verlaten

Toen Zeerobben 2 jaar geleden in contact kwam met Thomas Dijkstra van sc Berlikum, wisten we dat we te maken hadden met een groot talent en dat Zeerobben wellicht voor hem een tussenstap zou zijn op weg naar hogerop. Toch waren we verheugd en trots dat Thomas ervoor koos naar Zeerobben te komen om zich bij ons verder te ontwikkelen. En dat heeft hij ook laten zien! Thomas was en is voor ons een zeer waardevolle speler. Als mens, als teamgenoot, als Zeerob, maar ook als voetballer met een grote inbreng in het resultaat van ons Vlaggenschip. Kortom, Thomas heeft ons niet teleurgesteld.

En nu voelt Thomas dat het tijd is om zijn volgende stap te zetten. En hoe jammer wij dat ook vinden, we begrijpen het wel. Thomas heeft potentie om hogerop te spelen en het is logisch dat hij kansen grijpt als die voorbij komen. En dus zei hij ja tegen ONS Sneek toen die bij hem aanklopten. Spelen in de vierde divisie is toch echt wel een stapje hoger dan in de tweede klasse.

Bij ONS treft Thomas bovendien een oud teamgenoot van sc Berlikum, namelijk Ruben Eijzenga. Iets dat natuurlijk ook meespeelde in de afwegingen die Thomas gemaakt heeft.

We hopen dit seizoen nog veel mooie dingen van Thomas te zien, wensen hem nog een mooie tijd op het Oostersportpark en voor volgend seizoen alvast veel succes bij ONS. En wie weet…..ooit weer eens tot ziens!

 

En nu we het er toch over hebben…..
Zo gaat dat dus bij een club als Zeerobben. Op ons niveau, met onze uitstraling en met wat wij te bieden hebben, komen spelers graag bij ons voetballen, soms kort, soms langer, maar wat ons betreft altijd met als doel Zeerobben beter te maken en de spelers een goede tijd te bieden. Net zo als wij kijken naar en omgaan met onze eigen jeugdspelers. We verkeren in de gelukkige positie dat we regelmatig aanvoer hebben van goede jeugdspelers uit eigen opleiding. Eenmaal toe aan het seniorenvoetbal komen ze terecht in een competitieve omgeving, soms dus mede gevoed door talenten van elders, maar een uitdaging biedend aan spelers die het hoogste willen bereiken bij hun eigen club. Tegen die achtergrond stellen wij ook trainers aan die graag en met beleid eigen jeugd willen en durven in te passen. Wat dat betreft zijn Levi Kiewiet en Niec Aalders dit seizoen mooie exponenten en hopelijk een inspiratiebron voor anderen.

Anders gezegd bieden wij onze eigen jeugdspelers een goede technische staf, een goed team (met spelers waar ze zich aan kunnen optrekken), uitkomend op een goed niveau en is het vervolgens aan hen om hun potentie waar te maken. Met vallen en opstaan, want zo gaat dat. En als het nodig is dat we het team in balans houden en dan gebruik maken van kwaliteiten die van elders beschikbaar komen, dan kijken we daar serieus naar en laten toe wat goed voor ons en voor onze spelers kan zijn. Net zo goed dat we realistisch zijn als spelers met kwaliteiten weer naar elders vertrekken als ze hogerop kunnen. Zoals Thomas dus. Dan zijn we blij voor hen en trots op ons eigen werk. En dan weer doorrrrr. Doorselecteren, vooruit kijken, groeien.

De Technische Commissie

 

 

Geef als eerste een reactie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.