Samenstelling selecties en competitie indeling Senioren

Hierbij de samenstelling van de C-Selectie en de Selectie van Zeerobben 4 voor het seizoen 2019 – 2020. Tevens vind je hier de competitie indelling van Zeerobben 3 en Zeerobben 4.

De volgende spelers maken deel uit van de C-Selectie:

Samenstelling C-Selectie

Steffan Amels                                  Klaas Boonstra                                Stefan Trip

Patrick Zuurmond                           Kelvin van der Heide                     Robert Visser

Wesley Schaap                               Ilhan Yildiz                                        Jelte Kroes

Laurens Bergsma                           Ronald Broersma                           Andre Alberts

Arjan van der Wal                          Ruben Bleeker                                 Ton Phiwwiang

Herwin Bontes                                Gerben Nauta                                 Herke de Groot

Dennis Attema                                Dion Grijpma                                   Kobra Ghezlan

Competitie indeling Zeerobben 3            Res. 3e Kl. C

Blauw Wit ’34 3  
AVC 2  
Dokkum 2  
Ropta Boys 2  
SC Berlikum 2  
Leeuwarder Zwaluwen 3  
Wykels Hallum 2  
Zeerobben 3  
Zwaagwesteinde 2  
Franeker SC 2  
Leovardia 3  

De volgende spelers maken deel uit van de Selectie Zeerobben 4

Samenstelling Selectie Zeerobben 4

Lemmy de Groot                            Roland van der Molen                  Anthoon Elsinga

Stefan Trip                                       Henry Bosman                                Dennis Posthumus

Cees Jagt                                          Hessel Hutchinson                         Lennard Thijssen

Klaas Pieter Boomsma                  Vincent van der Kooi                    Pieter Lemstra

Stefan Quisenaerts                        Raymon de Ronde                         Joris Jan Boomsma

Tygo Kalkhuis                                  Kor Posthumus                                Dirk Alkema

Pascal Plaschke                               Sten de Jong                                   Salah Sabbah Nuud

Gerwin Offinga                               Pascal van der Zee                         Sayit Gumrukcuoglu

Dennis Schoot                                 Michael Hoekstra                           Michel van der Ploeg

Siep Roukema                                 Franciscus Breidenbach                Ayhan Yildiz

Competitie indeling Zeerobben 4            Res. 6e Kl. Poule 13

SSS’68 3  
Leeuwarder Zwaluwen 10  
Zeerobben 4  
Mulier 2  
Tzummarum 2  
SDS 5  
ONS Sneek 5  
Scharnegoutum’70 5  
Makkum 4  
Franeker SC 6  
Leovardia 6  
SC Bolsward 5  

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.