Aftrap seizoen met Meet & Greet bij Smeding
Gek genoeg had de jaarlijkse Meet & Greet tussen de A-selectie met staf en vrijwilligers enerzijds en de leden van de Businessclub anderzijds nog nooit plaatsgevonden bij hoofdsponsor Smeding Groenten en Fruit te Sint Annaparochie. Het was er gewoon nog nooit van gekomen, zo was de verklaring. En dat terwijl de sponsorrelatie tussen Zeerobben en Smeding al 15 jaar oud is. Oud, maar nog steeds niet versleten, zo bleek maandagavond maar weer eens.
De ontvangst bij Smeding was buitengewoon hartelijk en ook heerlijk met een voortreffelijk buffet vanuit de eigen keuken. De directieleden Sjaak Smeding en Paul Kingma namen er de tijd voor om het gezelschap te informeren over wie & wat Smeding is, hoe het bedrijf functioneert met haar sterkte punten op het logistieke vlak en daarmee zowel hele kleine klanten tot mega grote retailers in Nederland en daarbuiten bedient met een hoge servicegraad in leveringsbetrouwbaarheid. En dat alles tegen de achtergrond van het begin als groentewinkel in de Kerkstraat in Harlingen. Die historie en de weg die geleid heeft tot waar het bedrijf nu staat, vervulde met name Sjaak Smeding als huidige Algemeen Directeur vanuit de familie natuurlijk zichtbaar met trots.
Ook de laatste ontwikkelingen met een compleet nieuw en indrukwekkend groot distributiecentrum in Geldermalsen kwam aan de orde. Een operatie waar je U tegen zegt, speciaal opgezet voor bediening van de grootste retailer in Duitsland, maar ook in gebruik voor bediening van diverse Nederlandse klanten.
Hoofdtrainer Fred de Boer presenteerde de selectie met daaruit gelicht de nieuwe spelers en gaf inzicht in zijn manier van werken en de ambities voor het nieuwe seizoen dat aanstaande zaterdag zal starten met een thuiswedstrijd tegen vv Heerenveen.
De afsluiting was voor bestuurslid Wiebe Attema van de Businessclub. Bijna gebruikelijk presenteerde hij de plannen voor het trainingskamp in januari. De locatie is nog niet definitief bekend, al leek het er bij de presentatie van de verschillende opties verdacht veel op dat het wel weer eens Spanje zou kunnen worden. Wordt vervolgd dus.
Met dank aan Smeding en een goed gevoel richting zaterdag keerde iedereen weer huiswaarts. Op naar een interessante seizoen met nieuwe stafleden en nieuwe spelers.













