Familiedagen: 38ste Bode-toernooi

25 juni 2022: 38e Bode-toernooi!!

We zijn nog op zoek naar 1 Leider!!
voor  team :  F3-Nederland  

De laatste competitiewedstrijden zijn  gespeeld en dat betekent dat het Bode-toernooi er weer aankomt.
Dit zal plaatsvinden op zaterdagmorgen 25 juni 2022! De wedstrijden beginnen om 09:00 en om 12:00 uur volgt dan de prijsuitreiking.

Voor wie het nog niet weet: het Bode-toernooi is het onderlinge toernooi voor de jeugd van Waddenrobkes t/m Onder13, tijdens het familieweekend van Zeerobben.
De jeugd wordt door de toernooiorganisatie in de teams ingedeeld (natuurlijk in verschillende leeftijdsklasses).

Omdat dit elk jaar weer een gigantisch voetbalfeest is, gaan we vanuit dan een ieder hier bij aanwezig is! Hieronder vind je dan ook de voorlopige indeling (met de bij ons bekende jeugdleden). Wie niet aanwezig is, graag afmelden via bodetoernooi@zeerobben.nl . Wanneer er spelers niet ingedeeld zijn, dan graag ook via dit mailadres doorgeven (naam + team waar je dit seizoen speelde)

Een geslaagd toernooi kan natuurlijk niet zonder leiders en scheidsrechters. Hiervoor zoeken wij dus vrijwilligers, ook zij kunnen zich melden bovenstaand mailadres. Ook de jeugd vanuit de JO15/MO15 tm JO19 nodigen wij hierbij uit om je aan te melden als leider of als scheidsrechter.

Tot dan!

De organisatie (Richard en Ester de Bruin)

LET OP! Laatste teamindeling update 23 juni 17:30 uur.

Indeling Teams Waddenrobkes + JO-8
 Bode-toernooi zaterdag 25 juni 2022
F1 – Italië F2 – Engeland F3 – Nederland
Ivar van der Weide Sem Ouwehand Kai Pablo Mesken
Mathijs Wever Bouke Suierveld Jamie Hoekstra
Immanuel Seyedkarami Jason de Vries Bas van de Voom
Lars Zoodsma Codi van Wieren Wout Bruin
Xavi Elzinga Danyal Duinstra Ferdi Yildiz
Joaquin Trip Stenn Tazelaar Noah van der Lee
Jens Dijkstra Daven Goeman Max de Boer
Cheaden Zijler
Leider :Robbin Elzinga Leider : Richard de Vries Leider :  nnb
F4 – België F5 – Frankrijk
Mark Kuiper Sven Bambach
Twan Bosma Abel Lunenborg
Mylan Smeyers Stefan Reinsma
Julian de Vries Eva Reerink
Tim Waage Dani van der Loo
Job Koning Kelvin Nauta
Sem Koster Dyon Vlaskamp
Leider : Jelmer Bosma Leider :Ronald Bambach

 

Indeling Teams JO-9 + JO-10 + JO-11
Bode-toernooi zaterdag 25 juni 2022
E1 -Bolsward E2 – Sloten E3  -IJlst
Halil Saglam Fenna Heeres Tobias van Zanten
Reno van Leeuwen Riemer Vrieswijk Britt Beverlo
Vigo Teuben Sipke Geldersma Keanu van Pareren
Senna Snel Hidde Voogt Sven Odolphi
Jurre Balt Rijk Arends Lian Gras
Evy Boonstra Niek Helvrich Jend Siderius
Kenan Yildiz Gideon van der Teun Yorick Breidenbach
Huseyin Gok Maxim van den Bosch Stijn Schotanus
Jorick Dijkstra Sil Tot Fynn Alkema
Sill Odolphi Leander van der Ploeg Dilan Broersma
Hessel Smilde Zakhar Bobrovski
Leider :  Marije Kooista Leider :  Chiara en Lynn Leider : Marco Schotanus
E4  – Dokkum E5 – Sneek
Dirk van der Meulen Ryan de Groot
Donny Mateu van der Schoot Stijn van der Pol
Geert Alkema Tore van Dijk
Anthony Haidar Ahmad Jorn Balt
Ruben Westra Sten Sopacua
Abel Garcia Valdes Daan Brandsma
Fernando Hempenius Harry King
Ferron Liem Amir Rezai
Ricardo Brinksma Sem van der Pol
Roan de Haan Robin Hanekamp
Hidde Sijtema
Leider : Dirk Alkema Leider :Freddy Sopacua

 

Indeling Teams JO-12+JO-13+MO-13
 Bode-toernooi zaterdag 25 juni 2022
D1 – Manchester United D2 – AS Monaco D3 – Paris Saint-Germain D4 – Bayern München
Shanya Aziz Milion Teklay Maurice Bakker Jeroen Westra
Milan Mojarrango Sverre van Dijk Brody de Gier Sander Grijpink
Thomas Scheffer Almautaz Armanazy Joud Hejazi Jesper Himmat
Hessel van der Schoot Sem Broekhuizen Dinan Yildiz Bowe Vrieswijk
Bahaa Alkhateb Vince Tazelaar Thomas Lolkema Jaison Dijkstra
Justen Boonstra Roan Odolphi Stan Blouw Justin Poortman
Milan van der Wey Myrthe van der Pol Fenne Kuperus Ramiro van Hoolwerff
Jurre Broersma Hayat Lataa Alysha Trip
Leider :Manuel Mojarrango Leider : Jocelyn en Alyssa Leider :  Lars de Boer Leider :  Mathijs Vrieswijk
D5 – Liverpool D6 – Real Madrid D7 – FC Barcelona D8 – Manchester City
Toine Siccama Alfred King Kylano Dijkstra Wiard Sibma
Hidde Wielenga Bhody Soolsma Jort van der Vlugt Cas de Bruin
Gio Lesilolo Teun de Wijs Leon Kuiper Artem Rybak
Kaydin Klees Tim Hopman Naud van Koot Max Bosma
Casper Hanekamp Hidde Bakker Quinten Witteveen Jan van der Veen
Jort Kingma Julian van Rossem Jan Jesse van Eijck Delano Brouwer
Tess van Amsterdam Nordin Faggouss Norah de Jong Jurre Boskma
Leider :  Julia de Swart Leider : Simon King Leider :  Sten Goinga Leider : Mirren de Haan
Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@zeerobben.nl 

 

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.