Teamindelingen 37ste Bodetoernooi

Het seizoen loopt zo langzamerhand op z’n eind, de laatste wedstrijden worden komend weekend gespeeld en dan is het seizoen zo goed als voorbij en beginnen de voorbereidingen voor de Zeerobben familiedagen. Zo ook de voorbereidingen van het Bodetoernooi die in de komende editie van de familiedagen voor de 37ste keer gehouden wordt. De organisatie hebben de teamindelingen alvast klaar en zijn hieronder te vinden.

Indeling Teams Waddenrobkes + JO-8 Bodetoernooi zaterdag 15 juni 2019

F1 – Italië F2 – Engeland F3 – Nederland F4 – Belgie
 Mitchel Volbeda  Kenan Yildiz  Cas de Bruin  Maxim van den Bosch
 Nourreddine Faggouss  Jaakob Jaarsma  Sem van der Pol  Finn Stellingwerf
 Stef Janssen  Jurre van der Wal  Ferron Liem  Stijn Schotanus
 Thije Toering  Gideon van der Tuin  Quinn Hamstra  Ricardo Brinksma
 Harry King  Daan Brandsma  Geert Alkema  Stijn van der Pol
 Thijs van der Zwet  Lucas Hoppinga  Abel Garcia Valdes  Jend Siderius
 Ruben Westra  Lian Gras  Evy Boonstra  Jurre Balt
 Semm Leeuwen  Donny Mateu van der Schoot  Berkay Kaplan  Sten Sopacua
Leider : Leider : Leider : Leider :
F5 – Frankrijk F6 – Spanje F7 – Duitsland
 Bas Offenga  Tygo Mars  Jari de Wit
 Jan Zuidema  Yisak Getenet  Amir Rezai
 Alysha van de Krol  Yorick Breidenbach  Fenna Tilstra
 Rijk Arends  Nanne Woldring  Robin Hanekamp
 David Gjaltema  Keano Smeyers  Mylan Smeyers
 Leah de Jong  Giel Outhuyse  Niek Sijbesma
 Daniel Bokal  Thomas de Jong  Riemer Vrieswijk
 Niek Helvrich  Niels de Jong  Riley de Gier
Leider : Leider : Leider :  

Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@ziggo.nl


Indeling Teams JO-9 + JO-10 + MO-11 Bodetoernooi zaterdag 15 juni 2019

E1 -Bolsward E2 – Sloten E3  -IJlst E4  – Dokkum
 Nikolai Francois  Justin Poortman  Dominique Brouwer  Jelte Boere
 Lanvin Warmerdam  Yvan de Jong  Demy Teuben  Lars Petersen
 Sil Goïnga  Ryan Soolsma  Marc Zijlstra  Tim Hopman
 Nayef Alkhatib  Silvan Hofma  Hidde Bakker  Thomas Lolkema
 Dinan Yildiz  Roald van der Molen  Justen Boonstra  Julian van Rossum
 Ramiro van Hoolwerff  Jan van der Veen  Jort Kingma  Jan Jesse van Eijck
 Erdem Koyuncu  Jurre Boskma  Jort Faasse  Milion Teklay
 Bhody Soolsma  Jeroen Westra  Hesham Alrais  Alfred King
 Jurre Schurer  Jeffrey Dijkstra  Hessel van der Schoot  Dani Mateu van der Schoot
 Danisha de Vries  Amber van der Ploeg  Mieke Huitenga  Buse Irem Göktas
 Senna Boomsma  Marlien Janssen  Helli Getenet  Fenne Kuperus
Leider : Leider : Leider : Leider :
E5  -Leeuwarden E6  – Stavoren E7  – Hindeloopen E8  – Workum
 Stefan Bolte  Justin Jilderts  Davey Volbeda  Riemer Toering
 Enteny van Oldenbarneveld  Hidde Leguijt  Sven Alkema  Damian Gaasbeek
 Sem Zijlstra  Julian Garcia Valdes  Hessel Noorman  Jesse de Jong
 Jesper Himmat  Casper Hanekamp  Quinten Witteveen  Sem Broekhuizen
 Jurre Broersma  Bahaa Alkhateb  Delano Brouwer  Milan van der Wey
 Maurice Bakker  Quinthen de Boer  Stijn Sijbesma  Toine Siccama
 Kylano Dijkstra  Thomas Scheffer  Hidde Wielenga  Jaylin Gaasbeek
 Bowe Vrieswijk  Jort van der Vlugt  Mauro de Boer  Sander Grijpink
 Jocelyn van der Pol  Beau Sopacua  Mette Wielenga  Jurre Hoekema
 Bo Pieters  Milan Mojarrango  Vayan de Groot  Norah de Jong
 Tess van Amsterdam  Eline Douma
Leider : Leider : Leider : Leider :
E9  – Sneek
 Vince Tazelaar
 Roy Nauta
 Dylan Visser
 Stan Hollander
 Roan Odolphi
 Gio Lesilolo
 Wiard Sibma
 Ferron Zuiderhof
 Stijn de Wit
 Milan Leusink
Leider :

Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@ziggo.nl


Indeling Teams JO-12+JO-13+MO-13 Bodetoernooi zaterdag 15 juni 2019

D1 – Manchester United D2 – AS Monaco D3 – Paris Saint-Germain D4 – Bayern München
 Levano Oegema  Rieken van Stee  Luca Broersma  Sven Jurre de Vos
 Dani Wiekstra  Jaimy Koel  Thom Posthumus  Mats Hoekema
 Lucas Brouwer  David van Oldenbarneveld  Michael Zernov  Jayden Dijkstra
 Finn Koornstra  Ché Comvalius  Davy de Haan  Sofian Rouji
 Melissa Roskam  Naomi de Jong  Lilly Visser  Sanne Roos
 Luna Wierda  Sanne Tromp  Mattijs Otten  Eise Kuperus
 Tristan Hollander  Boyd Teuben  Sido Punter  Gijs Bakker
 Joost Klarenbeek  Stijn Geertzen  Abel Schokker  Vincent Hanekamp
 Jeffry Broersma  Jordi Krikke  Xander Koornstra  Stefan Steenbeek
 Sten Dijkstra  Luca Broekhuizen  Jimte Offinga  Aaron Mud
Leider : Leider : Leider : Leider :
D5 – Liverpool D6 – Real Madrid D7 – FC Barcelona D8 – Manchester City
 Vincent Breidenbach  Renzo Poortman  Lester Sibma  Jens van der Ploeg
 Janiek Wesselius  David Kwast  Thijs Brouwer  David van Dijk
 Thijs van der Schoot  Floris de Haan  Hille Kuiper  Bas Siemonsma
 Kayleigh Helfferich  Xander de Bruin  Nadia Boutsma  Esmee de Vries
 Bart Douma  Nichelle Schutter  Liam de With  Brooklyn van der Veen
 Thijs de Witte  Reen Zandstra  Mike Bosman  Nick Dekker
 Marit de Jong  Nick de Wit  Sem de Jong  Mathijs Winkel
 Ezra Schilder  Jesper Burkels  Stijn van der Vlugt  Isabella Markenstein
 Milkyas Teklay  Senna Menks  Frans-Dirk Zweers  Lenn Schippers
 Jelse de Wijs
Leider : Leider : Leider : Leider :

Bij verhindering dit graag tijdig afmelden bij Ester de Bruin  email: bodetoernooi@ziggo.nl

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.